| Spike189 a întrebat:

Vreau si eu un simulator de masina, nu de tir... stie careva? si sa fie cat de cat nou, nu varianta aia veche de prin 2000

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

City Car Driving e un simulator de masini din 2013. Uite si un link pentru moduri, daca vrei sa iti imbunatatesti experienta in joc. http://www.simulatorgamemods.com/......g-car-mods

| Spike189 explică (pentru FkThRz):

Bun dar pe site pot sa iau doar modurile? nu vad de unde sa iau jocul in sine, ma rog, iti dau funda, sper sa imi raspunzi, si am sa incerc sa il caut eu. mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru FkThRz):

Am citit la cereri de sistem ca merge cu procesor Intel core duo.Crezi ca pe Intel pentium o sa mearga? Te intreb pentru ca am intereseaza acest joc.

| Spike189 explică (pentru anonim_4396):

Posibil

| FkThRz a răspuns (pentru Spike189):

Ti-as putea spune de unde sa il dl, dar nu pot din cauza unor prevederi legale. Sorry.sad

| FkThRz a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si cu Pentium, mai ales daca ai si placa grafica buna plus destula memorie ram. Mi se pare ca merge pana si cu Celeron.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FkThRz):

Pe Intel celeron abia se taraie browserul, ori e dus procesorul insa am un laptop Toshiba satellite cu 4 giga ram, placa video de 1, 664 giga iar procesorul este Intel pentiun de 2, 20. Are windows 8 bineinteles pe 64 de biti.