| Crs a întrebat:

A comandat cineva de pe www.ebay.com? Unii vanzatori specifica uneori "free shipping"; chiar si pentru Romania este gratis? Sau unii specifica la transport 1, 2, 3, 4... cativa dolari. atat platesc si pana in Romania sau ala e doar in tara lor? Daca a mai comandat cineva rog sa ma lamuireasca si pe mine :D.

1 răspuns:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Trebuie sa-ti alegi tara, apoi cand sortezi ofertele dupa free shipping sunt cei care trimit gratis. Oricum la fiecare produs ai in josul paginii "Price and shipping" unde ai detaliile.

Pe de alta parte trebuie sa fii atenta la vanzator, sa aiba o reputatie cat mai mare, asta ca sa nu-ti iei teapa. Cauta vanzatori cu reputatie de 99, 5+ % sau Power selleri