| Ana a întrebat:

A consumat cineva ceaiul Zein pentru slabit? A dat rezultate?

5 răspunsuri:
| Ana explică:

Elyza mi-ai raspuns doar la prima intrebare, eu am mai intrebat daca a dat si rezultate iar pentru asta tu ceri si funda.

| elyteiubeste a răspuns:

Da, am folosit...insa am mancat oricum putin...
trebuie sa mananci 3 mese pe zi si 2 gustari...toate din 3 in 3 ore
P.S. ceaiul trebuie sa fie neindulcit
sper ca te-am ajutat... daca da, funda te rog

| elyteiubeste a răspuns:

Asa e am uitat sa raspund si la cealalta intrebare
am slabit 4-5 kg in 2 saptamani
eu am mancat putin la fiecare masa nu m-am indopat
acum merit funda?happy

| ShiFT_7270 a răspuns:

A consumat varu' meu, si el baga in el mananca cand e vorba de masa, in 3 luni a slabit 5 kg, funda te rog daca ti-am fost de ajutor big grin

| ShiFT_7270 a răspuns:

1. Si ea a cerut funda
2. Am spus ca a slabit 5 kg in 3 luni, asta ramane la aprecierea ta daca este un rezultat favorabil sau nu!