| dulc3'maria a întrebat:

Ceaiul zein este bun pentru slabit? in cat timp slabesti si cat? mersi mult

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am vorbit cu o prietena care foloseste acest ceai. Ea spune ca nu il bea decat in week end-uri ca... are nevoie de toaleta tot timpul. Nu stiu cat este de sanatos, totusi ea se pare ca reuseste sa slabeasca in felul asta. Dar am inteles si ca este foarte scump. Parerea mea este ca indiferent despre ce ceai e vorba nu este niciodata singur suficient, mai e nevoie de miscare si de o dieta corespunzatoare.

| greenish a răspuns:

Din cate stiu eu, cica e bun. dar mai bine faci alte chestii pentru a slabi si nu ceaiuri.stiu un caz in care o femeie a murit din cauza unui ceai de slabit.straight face fiecare avem organisme diferite si nu stii cum poate reactiona acest ceai.

| 334499 a răspuns:

Asta e un ceai cu puteri speciale... n-ai sa slabesti decat daca te pui si pe sport si mai lasi si din mancarewinking

| butterflyy a răspuns:

Este foarte bun! ca sa nu ai probleme in timpul zilei il bei seara si dimineata te rezolvi si costa 100 lei