| AlexanderAdrian a întrebat:

A cumparat si folosit cineva ulei de argan bio virgin? Curiozitatea era legata de miros, cum miroase? (m-ar interesa daca cineva a luat in mod special marca Mayam de pe elemental, dar orice experienta cu alta marca merge)

3 răspunsuri:
| Diana1417 a răspuns:

Mirosul e placut depinde de gusturile tale

| AlexanderAdrian explică (pentru Diana1417):

Pai problema e ca pe mayam spune ca-i virgin si presat nu stiu cum si ca miros posibil neplacut, iar pe un site care se lauda ca are ulei bio etc bla bla zice ca miroase a alune, pana la urma tie a ce-ti miroase?

| Diana1417 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ideea e ca nu ti se face greata de la miros e suportabil... si daca iti place poate fi placut mirosul cat de putin...