| mariucaaa28 a întrebat:

A facut cineva gomaj cu zat de cafea? ce parere aveti?
Dar masca din zat de cafea si albus de ou?

3 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

Am incercat eu si sunt multumita. Lasa tenul fin si frumos daca stii sa o aplici happy.

| LoriLoL a răspuns:

Zatul de cafea se foloseste in compozitie doar pentru gomaj, nu si in masca pentru ca nu-si face niciun efect daca nu masezi pielea.cu ajutorul lui se curata tenul la suprafata de impuritati si celule moarte. poti face cate o masca o data pe saptamana sin fructe, galbenus/albuw de ou/ulei de maslnite ce vrei tu.depinde de tenul tau

| LoriLoL a răspuns:

Scuze greselile*laughing)