| afrodita3333 a întrebat:

A folosit cineva "Lotiune regeneranta cu petroleum de la GEROVITAL"? A dat rezultate? Vi s-a ingrasat parul de la ea?

2 răspunsuri:
| DarcyStyles69 a răspuns:

Eu am luat lotiunea pentru ca imi cadea mult parul, diferenta mare nu face. nu, nu mi s-a ingrasat parul

| annamary88 a răspuns:

Buna afrodita eu inca folosesc, parul meu se intelege bine cu lotiunea, dar totusi depinde mult si de scalp, depinde daca parul tau accepta lotiunea, ti se poate ingrasa parul de la ea dupa2-3 utilizari.