| lilboutique a întrebat:

A folosit cineva unul dintre aceste produse: CREMA IMPOTRIVA CADERII PARULUI de la Viva Natura, tratamentul cu petrol+ulei ricin de la Gerovital Plant, Gerovital Plant sampon regenerant si lotiune regeneranta cu petroleum? Daca da, au dat rezultate? ideea este ca vreau sa mi se indeseasca parul, adica sa imi creasca fire noihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Produsele de la Gerovital dau rezultate. Iti spun din experienta. Opresc caderea parului.

| dadaaaaa a răspuns:

Am folosit am2 dar cea de la Viva Natura este mai bunawinking

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Buna:*Eu am crema impotriva caderii parului de la VivaNatura cu petrol si extracte naturale.Crema mi-a indesit parul dar nu a stopat caderea lui...sadAcum o sa incerc fiolele de la Vichy Dercos... sper sa dea rezultate:*Sper ca te-am ajutat..papa>big grin

| emiliaa07 a răspuns:

Buna,
eu una am folosit de la gerovital, gama petroleum cu care imi faceam masca : petroleum+miere de albine+galbenus de ou+ulei de ricin+vitamina A+ulei de masline. Imi puneam masca si stateam aprox. o ora cu ea pe urma ma spalam.
Am vazut rezultate pentru ca imi cresteau fire de par noi care arata ca si niste antene de prins semnal.laughing