| OanaBeautiful a întrebat:

A folosit cineva rujul pentru volum oriflame beauty smoky collection?
Daca da, imi spuneti va rog ce parere aveti despre el si ce nuanta v-a placut cel mai mult? :*:X:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place foarte mult Pink dar si Nude...este foarte bun supa parerea meawinking

| OanaBeautiful explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune te rog cam cum arata aceste doua nuante sau sa-mi trimiti niste imagini cu nuante asemanatoare ca sa-mi dau seama? :X

| OanaBeautiful explică (pentru anonim_4396):

Mercii mult si inca ceva, care nuanta ti-a placut maai mult pink sau nude? :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaBeautiful):

Pink, deoarece eu am tenul mai deschis, nude il recomand celor care au tenul putin mai inchis, eu foloseam nude vara big grin happy :*

| OanaBeautiful explică (pentru anonim_4396):

Mercii mult de tot, cred ca o sa comand nude fiindca am tenul mai inchis, mercii mult de sfaturi big grin big hug :*:*:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaBeautiful):

Oricand, ma bucur ca te-am putut ajuta :*