| mihaab a întrebat:

A folosit cineva sampoanele de yves rocher, puteti sa-mi spuneti cum sunt?

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Eu am sampon pentru caderea parului de la ei ...si nu prea straight face... miroase naspha si lasa parul aspru

| missoriginal a răspuns:

Eu am folosit sampon pentru staralucire si din`acela cu urzica.Mie mi-au placut, miroseau foarte natural si parului meu i-au prins binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea le recomanda!winking sunt foarte bunehappy

| ls7 a răspuns:

Da! Mie, din cate-mi amintesc, mi-au placut. Acum, depinde de la par la par. Oricum, daca vrei ceva cu adevarat bun si profesional, recomand Matrix.