| Lolita2292 a întrebat:

Ati folosit vreo una sampoane de la Yves Rocher? Daca da, credeti ca merita cumparat vreo unul?: D

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca se merita sa le cumperi

| KiSsRoSsE a răspuns:

Eu am folosit doar unul Yves Rocher Reflets Bruns.Este acela pentru reflexii castanii.Si da merita cumparate sampoanele lor.Adica au produse foarte bune.Eu una am folosit de la ei 3 creme de fat, 1 de maini si acel sampon. Sper ca te-am ajutat.

| supermamici a răspuns:

Produsele Yves Rocher sunt foarte bune, sunt cosmetice naturale, de altfel ei isi cresc singuri plantele avand 44 de hectare de teren in Franta.

Gelurile de dus fara parabeni sunt ideale, iar sampoanele sunt profesionale la pret de produse de masa.

Iti recomand sa profiti de ofertele lor la minim 39 de lei primesti cadouri, mai multe detalii aici: http://timez.ro/......es-rocher/

Raportul calitate pret este foarte bun, produsele lor au preturi un pic peste cele din supermarket, insa nu au atatea chimicale ca in produsele la care se face atata reclama.

| LoriLoL a răspuns:

Produsele sunt excelente.

| user5493 a răspuns:

Nu

| HelpppY0u a răspuns:

Da, folosesc sampoane Yves Rocher. Am 3 feluri diferite, si sunt bune, am parul foarte moale dupa sppalare. :d