| mihaab a întrebat:

A folosit cineva fondurile de ten de yves rocher, puteti sa-mi spuneti cum sunt?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mie mi se par destul de ok, au textura cremoasă şi se întind bine.

| missoriginal a răspuns:

Am folosit doar unul, cel cu,, zero defecte", si pentru mine e foarte bun, are o putere de acoperire medie ceea ce pentru tenul meu,, tanar'' e foarte bine.In general produsele Yves Rocher au o calitate superioara deoarece sunt mai naturale.

| DeutzZa96 a răspuns (pentru missoriginal):

Daca am cateva pete le acopera?

| rocket a răspuns:

Prietena mea foloseste Max Factor si sunt super ok.

| rocket a răspuns (pentru rocket):

Aici ai si link de unde poti sa il cumperi: http://www.fidelityshop.ro/fond-de-ten