| Anduciu a întrebat:

A folosit cineva serul pentru varfuri despicate de la Farmec(Gerovital plant)? Ce rezultate a dat?

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Toate produsele pentru par (serul, samponul cu plante si keratina, solutia pentru cresterea parului cu petroleum) de la gerovital plant, desi sunt produse romanesti, sunt de f buna calitate si chiar dau rezultate.Totul este sa respecti tratamentul, sa nu te astepti la o minune peste noapte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Am folosit, insa fara rezultat. Eu am folosit leave in pe par proaspat spalat sau ser pentru varfuri de la Avon.insa putin pentru ca ingrasa. Incearca si ceva masti cu ulei de masline si o masca de par. Mie mi-a folosit Kallos placenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am folosit si a functionat