| oana7335 a întrebat:

Masca de la gerovital este buna si pentru varfuri despicate?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

N-am testat-o, dar o mască destul de ieftină mi-a reparat complet părul mai mult decât deteriorat: Placenta - Kallos. Try it. smug

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Eu am folosit Gliss repair hair.Foarte ok, am scapat imediat de varfuri arse si incalcite

| missReckless a răspuns:

@ Oana: Mersi pentru fundă. Mă bucur că te-am putut ajuta.

| oana7335 explică:

De fapt eu va multumesc tuturor pentru raspunsuri happy

| blahblah_7366 a răspuns:

Mi-am luat eu un ser hidratant termoprotector de la gerovital plant si da "roade" si costa 11 lei si ceva big grin sper ca te-am ajutat

| blahblah_7366 a răspuns:

Insa cu masca habar n-am nu stiu cei cu ea