| Bambina15 a întrebat:

A incercat cineva creioane pentru sprancene? As vrea sa imi cumpara, insa nu stiu de la ce firma. Arata natural? Dati-mi va rog niste idei si preturi. Pup:*

Răspuns Câştigător
| vanessa_8029 a răspuns:

BUna!

eu am incercat sa folosesc doar ca nu mi am gasit culoarea potrivita...am avut unul prea inchis si unul prea deschis.deci imagineaza ti ca ambele aratau nasol!

scumpe nu sunt thinking maxim 20 d lei. si poti folosi d la avonbatting eyelashes sau seventeen. mi astea imi plc cel mai mult big grin

3 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Arata bine, insa trebuie sa stii sa le folosesti. nu cred ca e foarte importanta firma, cel mai important este sa fie nuanta ta big grin cat despre preturi, nu sunt scumpe insa variaza in functie de magazin, firma big grin

| ionut_9568 a răspuns:

Buna sora mea foloseste stfel de creioane si ea cumpara doar de la avon si de la oriflame si pe net supne ca sunt cele mai naturale firme preturile sunt intre 8-10 lei da funda daca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ( nu ma dau prea mult, doar cat sa-mi corectez spatiile goale ) si am unul de la Rimmel London si e foarte bun, ti-l recomandwinking