| MihaelaMihaa a întrebat:

A încercat cineva tratamente naturiste pentru mărirea sânilor? Daca da, ce anume? Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si functioneaza atta de bine incat s-au inventat silicoanele.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu exista tratamente nici naturiste si nici sintetice, pentru marirea sanilor.
Sanii tai cresc hormonal, direct influentati, de hormonii corpului tau!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Masajul! dar multi barbati prefera sanii micuti.

| Superior a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cine te-a mintit?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Superior):

Normal ca soacra-mea; ne stin de cand era la gradinita.winking laughing

| deadhoe a răspuns:

Seminte de fenicul si seminte de schinduf laughing funda?

| MarcoXD a răspuns:

Multi prefera sanii micuti, nu inteleg de unde a venit toata ideea asta cu sanii mari.

| Superior a răspuns (pentru MarcoXD):

Cine te-a mintit? Mie-mi plac sanii mari!

| MarcoXD a răspuns (pentru Superior):

Nu e minciuna, mie imi plac sanii micuti.