| principessa1994 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Ce parfumuri barbatesti sunt cele mai frumoase la AVON? As dori ceva din categoria dulce

7 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Lasa avon-u! parfumul meu este ZARA black elixir, l-am cumparat din magazinul zara si m-a costat 50 lei. Este superb! i-l poti gasi si online cred, pe okazii.ro

| Neo12 a răspuns (pentru deea21deutza):

Avon Instinct nu peristă foarte mult, la fel şi Pure.

| Neo12 a răspuns (pentru deea21deutza):

O să-ţi las imediat numele lor.
Today Tomorrow Always (sticlă gri, nu portocalie), Black Suede Touch, Individual Blue, Individual Casual, Perceive, Avon Luck şi Play. Te va mulţumi oricare din astea pe care îl vei achiziţiona.
Baftă.

| izabela2013 a răspuns:

Parfumuri frmoase? tu te referi la sticla lor laughing? Arunci o privire la ingredinetele lor si vezi acolo