| Popa_Ana_1982_IGoc a întrebat:

Ajutooor! Mi-am vopsit in weekend aproape tot parul cu albastru de metil si violet de gentiana. Maine am scoala! La cate spalari se ia de pe par? Am citit sa amestec bicarbonat cu samponul meu. Ajuta la ceva asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta, daca ai un sampon pentru matreata o sa se duca mai repede. Daca nu iese si nu-ti place cum arata parul prinde-l si tu intr-o coada pana o sa iti convina nuanta.

| Holy2010 a răspuns:

Daca parul era decolorat sau vopsit blond. Nu se va duce.

| Popa_Ana_1982_IGoc explică:

Dupa 2 saptamani culoarea s.a luat putin, nu mai e albastru, e un verde crud, si toata clasa imi zice ozn. Pe unde trec mi se pare ca atrag atentia mai multor persoane si imi place! Acum cateva zile cand eram in metrou am vazut o fetita care se uita la mine si i.a zis mamei sale : Mami uite ce par dragut are fata aceea!
Si maicasa zice : sigur fata asta are 2 pe linie si e delicventa! Doamne deci m.am prapadit de ras!