| ParadiseCaroline a întrebat:

AJUTOR! Imi doresc sa slabesc pana in toamna asa ca daca are cineva o cura buna si drastica de slabire va rog sa mi-o recomandati.

Răspuns Câştigător
| monochrome a răspuns:

Numai tine diete drastice si eu tineam inainte si crede-ma ca regret enorm ca am facut asta.
Mi-am pus sanatatea in joc si acum platesc.
Incearca sa tii regimul vegan, macar in procent de 85%. Eu tin regimul asta de un an si ma simt mult mai bine, am mult mai multa energie. Si nu este nici foarte greu de tinut, iar daca te tii de regim te vei obisnui cu asta si sigur vei tinte spre stilul de viata vegetarian. ^^
Sfat: Daca vei tine diete drastice cu 1514651614 de kg intr-o saptamana in acelasi interval de timp le pui la loc. :]]

13 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cea mai buna cura ca sa scapi de cur: manaca de doua ori mai putin si fa miscare de doua ori mai ult decat o faci acum. Pana la toamna vei avea un corp cu o forma si un tonus ultracompetitiv! Vointa, rabdare si sanatate maxima iti doresc!

| ParadiseCaroline explică (pentru noktambul):

Ms mult si sper ca inainte de cele doua puncte e si un alaughing)

| noktambul a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Nu, ti-am raspuns la modul cel mai serios. Glumim, glumim, dar de sanatate nu ne batem joc! Sa nu imi spui ca, de fapt, nu te incurca ala de dinainte de doua puncte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca la Mc, KFC si lasa si saorma.

| BloodAndBon3 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Cine vorbeste despre asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BloodAndBon3):

N-ai priceput nimic laughing

| BloodAndBon3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am priceput destule... crede-ma.

| emag a răspuns:

Cea mai drastica, e dieta balerina, dar distruge metabolismul

| rocket a răspuns:

Pe www.dieta-mea.ro gasesti cate vrei. La unele chiar sunt comentarii ale unor persoane care au reusit sa slabeasca cu ele.

| MegaProXtreMm a răspuns:

Fa sport si mananca fructe si legume big grin Asta e cea mai buna soluitie..si mai incearca ceaiul verde, te ajuta sa slabesti destul de mult intr-un timp scurticel smug

| eleroxx a răspuns:

Fara dulciuri, daca ti-e pofta de ceva dulce mananca 3 cubulete de ciocolata neagra, fara chips-uri, fara fainoase...la paine doar seara poti renunta, in rest se zice ca e bine la o cura sa mananci paine dar in cantitate mica si sport. Daca nu iti permiti sa mergi la sala, poti face acasa.Cauta pe youtube filmulete cu exercitii.Eu am reusit acum 2 ani de zile sa slabesc de la 59 kg, la 50, dar din pacate am pus inapoi.Cu vointa si stradanie reusesti.Nu trebuie sa te infometezi ca asa vei slabi brusc si apar vergeturile.

| adamcatalina a răspuns:

Cure de slabire care sa functioneze repede nu prea sunt,cel mai bine e sa faci cat se poate de mult sport pe zi, si sa mananci sanatos, chiar daca asta dureaza putin, dar daca ai rabdare, vor incepe sa se vada rezultatele. happy

| Groza_Mircea_1970 a răspuns:

Sex. Cat mai mult si cat mai des sex. O reteta foarte buna de slabit.