| mnia a întrebat:

Ajutor!
Vreau sa imi schimb look-ul. Caut de saptamani intregi o tunsoare filata, in stil emo, pentru par mediu.
Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_8416 a răspuns:

Buna.asa m-am tuns si eu.iti pot spune ce am facut eu.

m-am dus la coafor si i'am zis coafezei sa ma tunda filat si cu volum si i'am aratat si poza asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:34&tx=56&ty=41&biw=1331&bih=476 si a inteles imdt ce tunsoare vroiam.

iar sfatul meu.este sa te duci la salon ii explici cum vrei si ii arati poza.chiar daca in poza aceasta fata nu are parul mediu. o sa te tunda exact pentru lungimea parului tau. sper ca te'am ajutat cu ceva.

[XoXo]

4 răspunsuri:
| FabuloasaRO a răspuns:

Incearca o coafura in stil cum o are Rihanna mai nou - breton super filat si asimetric la spate. Vezi ce alte coafuri mai au vedetele in Top 10 Coafuri de vedeta: http://www.fabuloasa.ro/2010/09/14/top-10-coafuri-de-vedeta/

Dar pentru ce vrei tu, coafura Rihannei ti se potriveste cel mai bine.

| valy a răspuns:

Mergi la un stilist.si iti va da el sugestii

| mnia explică:

Mersi pentru raspunsuri!

| mika a răspuns:

Nu