| Ukkka a întrebat:

Hei,pe 15 septembrie este ziua mea si vreau sa imi schimb look-ul. Ma refer la freza,la haine, la firea mea in general. =)
Deci...am un par mediu,este mai jos de umeri,cam pana la sani,nu foarte lung. Am o tunsoare in scari, nu vreau sa ma tund scurt si fara breton. Imi recomandati vreo frizura pentru parul meu? =)

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Incearca un bob asimetric lung. Boburile sunt usor de obtinut, sunt foarte practice si se potrivesc oricarei forme a fetei.

1 răspuns:
| Ubitzik a răspuns:

Poti sa te filezi sau sa alegi un bob.