| Cristina505 a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa ma vopsesc pe par.Am 17 ani.Nu m-am mai vopsit niciodata.Am parul saten aluna/nisipos si ochi ALBASTRII.Am vrut sa ma vopsesc ciocolatiu inchis, aproape spre brunet pentru ca mi-ar scoate ochii in evidenta. Dar acum nu mai stiu ce sa fac.As vrea si blonda. Dar nu blond din acela sintetic ci blond asa mai natural. Mi-ar sta bine si blonda pentru ca am ochi albastrii.Eu sincer as opta pentru blond dar trebuie sa imi decoloreze parul.Am auzit ca parul va fi foarte afectat dupa decolorare. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cum crezi tu. Dar daca te-ai vopsi bruneta, ochii tai ar iesi in evidenta f. bine. Eu sunt blonda cu ochii albastri, dar nu ies asa bine in evidenta ca la parul brunet. Succes!

| penthouse a răspuns:

Blonda ti-ar sta super :* TE IUBESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosi decolorare! Iti recomand sa folosesti un blond foarte deschis, apoi culoare pe care vrei sa o folosesti! Si ciocolatiu e o alegere buna dar depinde exact ce nuanta...

| GabytzaDoolce a răspuns:

Mai bine bruneta.Si eu vreau sa ma vopsesc tot la fel.BAfta! fundita plsss