| anonim_4396 a întrebat:

Ajutorrrr crying
Am vazut o intrebare despre un balsam care indreapta parul de la Avone
Eu cunosc doar o singura reprezentanta Avone crying
Si a zis cv de genu: "Am doar ce este in catalog " crying
De unde pot face rost de produsu acesta
crying

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Da kratos te-a sfatuit de bine daca esti de-a noastra din Bucuresti, la magazinul Unirea la parter, este reprezentanta Avon si acolo poti sa comanzi sau sa si iei de are, acel produs casutat de tine. Asa cum a spus si ailemac, poti sa comanzi pe site -ul Avon ceea ce doresti si sa iei legatura cu cel mai apropiat reprezenrtant Avon. Numai bine, Lucien.

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Intra pe site-ul avon si-ti indica ei cel mai apropiat reprezentant care te va si contacta

kratos
| kratos a răspuns:

Trebuie sa faci comanda la un reprezentant avon sau daca esti din Bucuresti stiu ca la magazinul Unirea la parter au un loc unde isi prezinta produsele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe site nu am gasit produsu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Caută un reprezentant Avon din zona ta, unde locuiești sau intră la ei pe site și au număr de telefon și ceri legătura cu un reprezentant de zona.
Succes.
Pa, pa.