| IceCreamDoll a întrebat:

Mi-am cumparat un balsam hidratant de la Gerovital si voiam sa stiu daca indreapta si parul, sau numai il face mai matasos.

4 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Nu indreapota parul nu. Doar il face matasos.

| Chelsea13 a răspuns:

In primul rand balsamul nu indreapta parul.Citeste pe spatele balsamului si vei descpoeri care sunt efectele. Exista alte modalitati de a-ti indrepta parul.

| IceCreamDoll explică (pentru Chelsea13):

Alte modalitati cum ar fi? Dar in afara de placa.

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Depinde,eu am tot balsam de la Gerovital, dar in mare il face mai matasos si mai moale si lucios. poate il si indreapta dar asta nu stiu sigur, al meu e deja intins...laughingdeci nu am probleme cu indreptatul.