| AlexaCreatzaa a întrebat:

Aloha ^^
De curand m-am hotarat sa imi fac suvite colorate (albastre), dar cum e prima oara nu prea stiu cum sa procedez...Am citit undeva despre Albastrul de Metil,dar as vrea ceva care sa persiste o saptamana-doua, ce imi recomandati? (dau fundita)

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Albastrul de metil mai mult decoloreaza parul si il coloreaza intr-o culoare naspa. O sa iasa un blond spalacit sau eventual un verde tiganos, prietena mea a incercat laughing
Exista vopsea de par care rezista cateva zile, pana intr-o luna.