| anonim_4396 a întrebat:

Aloha TPU!happy Cer ajutor in legatura cu o problema legata de niste pantaloni crem care au fost bagati din greseala in masina de spalat impreuna cu o bluza de culoare rosie. Imaginati-va ce a iesit.Pantalonii crem acum sunt pe jumate roz si nu stiu cu ce as putea scoate petele.Dau funda mare.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| raluka66 a răspuns:

OK deci sa inteleg ca nu arata "purtabili" poate dupa cateva spalari repetate se va duce dar vanish nu scoate petele de genul acesta, le scoate pe cele care au o structura diferita de textile. Vanish va fi inutil. Poti sa mergi la o spalatorie de haine si sa ceri o parere.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si asta o spui pentru ca stii? Sau doar pentru ca ai vazut reclamele cu Vanish care scoate pete?happy

| ℓσяєภยş a răspuns:

Du-te mai bine la o spalatorie de haine.

| raluka66 a răspuns:

Nu incerca sa scoti petele. Daca zici ca sunt pe jumatate roz poti sa ii porti la o tinuta mai funky(nu de alta dar pata nu cred ca o vei putea scoate cu nimic).

| anonim_4396 explică (pentru raluka66):

Hah! Ai inteles gresit.Nu e un crac roz si unul cremhappy Sunt pete peste tot.Ma gandeam sa ii duc la vopsit [ special pentru haine]. Dar pana acolo sa mai incerc cu ceva.

| anonim_4396 explică (pentru raluka66):

Ok..merci din suflet!happy

| raluka66 a răspuns (pentru anonim_4396):

OK deci sa inteleg ca nu arata "purtabili" poate dupa cateva spalari repetate se va duce dar vanish nu scoate petele de genul acesta, le scoate pe cele care au o structura diferita de textile. Vanish va fi inutil. Poti sa mergi la o spalatorie de haine si sa ceri o parere.