| exo_1878 a întrebat:

Am 14 ani, baiat spuneti-mi si mie un stil de imbracaminte pentru scoala, gen jeans stramti si camasi colorate, ceva jacketa,,, vreau si eu sugestii cu ce sa ma imbrac la scoala

Răspuns Câştigător
| enamel a răspuns:

Blogi, bascheti, camasa peste care eventual o vestathinking si o cravata ...si o jacheta...culori la alegere dar sa se potriveascahee hee

6 răspunsuri:
| fallsHD a răspuns:

Blugi bej, hanorac alb/bleu si geaca de piele maro :d

| Miss_8205 a răspuns:

Baiatuu...numa stransi sa nu fie. vei arata ca un mapetz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te imbraci cum iti place si cum iti sta bine. Adopta un stil unic, care sa te reprezinte. Succes. Iti recomand http://www.stilmasculin.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te imbrci cu jeans, cu o camasa albastra, cu niste adidasi albi si cu o sapca albastra daca esti bronzat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea imbracate cum te simti bine :]
daca vrei sa te ajute o fata :]
da-mi add chatterbox :]
cerul_tau. tavanul_meu

| KidotaDixxy a răspuns:

Cum spuneam :]
daca vrei sa te ajute o fata... add :]
cerul_tau. tavanul_meu