| Xulescu006 a întrebat:

Am 15 ani si am fata foarte copilaroasa.cum rezolv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 19 ani si am fata foarte copilaroasa, cum rezolv? Unii au trasaturi mature altii o fata ingenua. Nu ai ce face, eventual sa adopti un stil mai matur.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum ai vrea sa arati, ca unu/a de 25? esti copil, ai fata de copil. nu trebuie sa fii Einstein sa iti dai seama asta

| kyliejenner a răspuns:

Cu machiaj

| NYK4u a răspuns:

Da... interesant, am trecut si eu prin asta.Doar timpul o sa rezolve chestia asta(sau o barba). Insa nu iti dori prea mult sa se intamle asta, poate o sa regreti.

| Mădălllinna a răspuns:

Multi si-ar dori lucru acesta... ce sa rezolvi? Esti mult mai minunata asa decat sa iti ascunzi fata finuta sub o masca de machiaj doar pentru a te face mai matura. Fi cat mai naturala... o sa ai timp si o sa te plictisesti de fata matura happy

| Leerix a răspuns:

Cu make-up.

| VreauMiere a răspuns:

Nu ai ce sa faci. De ce ai face ceva? Mie uneia imi plac tinerii happy

| Xulescu006 explică:

Si cum sa adopt acel stil matur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xulescu006):

Nu ai cum sa "adopti" un stil matur. "vorba vine" degeaba te imbraci ca o baba daca fata ta tot zice ca ai 15 ani, intelegi? nu ai cum sa pari mai matura.

| Alecssandra12345 a răspuns:

Fata cine te place te place asa ..in fond ai doar 15 ani ce ai? vrei sa ai fata de baba! Iubestete asa cum esti dupa aia dupa ca-ti va ani vei spune am fata de baba ce fac?