| DeeaDiduu a întrebat:

Am auzit ca daca iti impletesti parul iti creste mai repede.E adevarat? Cine imi zice niste metode naturale ca sa imi creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat, foloseste uleiul de ricin stimuleaza cresterea parului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Foloseşte ulei de ricin pentru creştere.
De asemenea, îţi recomand să tunzi vârfurile la cel puţin 8-12 săptămâni pentru o bună creştere.
Te pup!

| universa a răspuns:

Nu fii proasta. Daca il tii in coada impletita ti se subtiaza firul.Da-te cu ceva special!

| Madda16x a răspuns:

E FOARTE ADEVARAT,
In fiecare noapte sa ti-l impletesti cum vrei numa INPLETITURA IN 3 SA FIE gen 2 coade [mnda... e mai copilaresc de asta noaptea]
Si eu fac asa :
Dupa ora 19:oo ma inpletesc 2 coade
Iar ziua coc [lejer] cate-odata 2coade lejere etg.
big grin
Sper ca te-am ajutat
Funditaa♥?:*

| DeeaDiduu explică (pentru Madda16x):

De ceva timp nu l-am mai impletit dar am o colega care ii place sa impleteasca si ma impleteste cand vreau eu doar ca e in spic.Si ea imi zicea ca daca iti impletesti parul creste mai repede.

| brava91 a răspuns:

Nu e adevarat! happy
Foloseste ulei de ricin, ti-l recomand!
Si verisoara mea are.
Funda?puppy dog eyes

| DeeaDiduu explică (pentru brava91):

De unde as putea sa imi iau?