| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca mierea face bine unghiilor moi si exfoliate. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate se stie consumarea mierii de albine are efecte "miraculoase" si binefacatoare asupra organismului uman, in consecinta se prea poate ca efectul mierii sa fie benefic si in ingrijirea si tratarea unghiilor.

2 răspunsuri:
| NoNameqed a răspuns:

Da,este adevarat happy

| catapinguu a răspuns:

Da, incearca miere cu coaja de ou si le bagi la blender si mananci laughing... stiu e cam aiurea dar mie asta mi-a recomandat medicul in urma unei lipse de calciu.