| love3372 a întrebat:

Am buzele uscate si crapate de vreo 2-3 zile. Am inceput sa ma dau cu crema de galbenele si incep incet, incet sa isi revina. Cam in cat timp o sa iesi revina de tot?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

În vreo săptămână vor fi ok, dar după ce vezi că și-au revenit, folosește un balsam sau ceva hidratant ca să nu se facă la loc, mai ales când ieși din casă pentru că frigul le afectează mult. Și încă un lucru: nu da cu limba pe buzehee hee :*