| alwaysStyles a întrebat:

Am descoperit de curand autobronzantul si am fost impresionata de el. Eu de obicei imi aplicam fondul de ten zilnic pe fata,(fata mea nu are probleme, acnee, puncte negre, etc., doar ca am tenul foarte deschis si aplic fondul de ten pentru culoare).asa ca ma gandeam ca este mai avantajos daca aplic autobronzantul odata la cateva zile, insa nu stiu ce e mai sanatos pentru tenul meu, imi pot iesi cosuri, etc, daca aplic autobronzantul regulat?

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Depinde de ingrediente si de tenul tău. Dacă nu ești alergica la niciun ingredient din autobronzant, nu cred ca are ce sa iti apară. Sau sa fie prea nociv.
Uite ce am găsit, dar nu le-am încercat. Asa ca dacă le încerci tu să imi spui si mie :)

http://www.csid.ro/......-12525142/