| dulcica2 a întrebat:

Am destul de multe alunite pe fata si pe corp (aproximativ 200). Unele sunt micute si nu se pre observa dar altele au dimensiunea unei gume de sters de la creion.
As dori sa le elimin prin operatii cu laser. In principie, as vrea sa scap de majoritatea dintre ele.
Care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmez? Crezi ca un estetician snar baga la asemenea problema? Cam cat ar costa?
Va rog ajutor urgent!
Fundita unui raspuns ajutator!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Radu_1995 a răspuns:

Pai prima data mergi la un medic dermatolog si vezi ce iti zice.din cate stiu eu de la operatia cu laser s-ar putea sa-ti ramana cicatrice