| Luci15 a întrebat:

cunoasteti vreun medic care sa stie sa faca operatii cu laser la alunite? si daca da cat m-ar costa. am 7 alunite si doresc foarte mult sa le scot prin laser ca sa nu ramana niciun fel de urme avand in vedere ca le am pe fata. Daca cunoasteti in Bistrita ar fi si mai bine. sau daca nu undeva pe aproape. Mersi astept raspuns :p

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai prin Cluj-Napoca.
http://www.chirurgieesteticacluj.ro/......umori.aspx
Te pup!

| Luci15 explică (pentru anonim_4396):

Ala nu e laser, uitate si tu cum ramane cicatrice, e mai grav decat cu alunitele n-am nevoie de asa ceva.

| cameliagalateanu a răspuns (pentru Luci15):

Dar te deranjeaza, te dor alunitele trebuie sa te duci la un medic.
daca nu, mai bine lasa-le in pace.

| Luci15 explică (pentru cameliagalateanu):

Nu ma dor, si nu am nici-o problema cu ele, e vorba doar de aspectul estetic, vreau sa le scot pentru ca nu-mi plac.