| dedfgv a întrebat:

Am iinceput sa folosesc zineryt...in cam cat timp e posibil sa-mi dispara cosurile? ar trebuie sa ma mai dau si cu altceva? parerea voastra... daca ati incercat si voi, nu la vrajeala

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Au incercat niste pritene si sora mea. Or fost foarte multumite. Oricum cred ca ar trebui sa scrie pe ambalaj. Cosurile pot disparea si mai repede si mai greu in functie de fata ta. Si nu, nu ar trebui sa te mai dai cu nimic

| eek a răspuns:

Am incercat. mie a inceput sa mi treaca prin a 3 a zi... dar dupa ce incetezi sa l folosesti reapar...

| lola a răspuns:

Am incercat.Este colacul meu de salvare chiarlaughingIn cateva zile dispar...depinde.Nu are rost sa mai dai si cu altceva.Nu reapar dupa ce te opresti daca ai grija de tenul tau. Faci o pauza si daca reapar poti sa te reapuci dar sa faci o pauza ca sa nu se obisnuiasca tenul cu el.

| Shammal a răspuns:

Nu ar trebui sa te dai cu nimic, gandeste-te la faptul ca acea crema contine substante straine corpului tau care il forteaza oarecum; corpul tau este exact asa cum ti-l imaginezi, imagineaza-ti-l fara cosuri si el va reactiona daca susti acest gand neconditionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu al folosesc, al folosesc de aproape un an si mai imi ies cosuri, dar daca nul mai folosesc imi apar foarte multe adica pe toata fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele rezultate se vad inca din prima saptamana, dar rezultate foarte bune apar dupa o luna.