| Sunshine_1806 a întrebat:

Am inteles ca atunci cand slabesti iti slabesc si sanii. Am 65 kg si as vrea sa ajung pe la 55 kg. Ce m-ar ajuta sa slabesc mai bine si mai frumos, fara sa-mi atarne sanii, jogging sau aerobic? Am facut fitness( cel cu aparate nu?) dar nu m-a ajuatat.

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Am inteles ca soliciti un raspuns, dar nu e frumos sa pui aceasta intrebare reformulata de 100 de ori.

| deutza_5781 a răspuns:

Pai iubita si eu am avut cu 10 kg in plus decat trebuia sa am si am slabit pana am ajuns la 50 de kile cauta pe youtube sau pe net exerciti pentru sanii sau... ceva de ganu asta este atat pentru fete cat si pentru baieti si nu trebuie sa pleci la sala le poti face frumos acasa cate 50 min sau 30 pe zi si se vad rezultatelebig grin pup ai grija eu asa am facut:*

| dana9009 a răspuns:

Iti slabesc si sanii daca nu faci nimic pentru a-i tonifia. Cum a zis si deutza, cauta pe google/youtube exercitii pentru tonifierea sanilor.

Pt exercitii fizice, cauta pe youtube userul charliejames1975, are o gramada de exercitii, ai de unde alege