| RloveR a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa ma tund, si nu stiu ce tunsoare se potriveste parului meu. Deci am parul pana la umeri, si mi se onduleaza foarte tare. Vreau sa il tund pentru ca mi l`am ars cu placa si nu stiu cum sa il tund. Ma ajutati va rog frumos? big grin
Puneti niste poze daca se poate. Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| hiigee a răspuns:

Pfai.si eu il am cam ars de la placa, dar nu ma mai tund niciodata.am facut prostia sa ma tund bob acum 2 ani, am jurat ca-mi las parul sa creasca si nici pana in ziua de azi nu l-am tuns decat odata, varfurile.:)) te sfatuiesc mai bine sa nu te tunzi, ca sa nu regreti mai tarziu... dar daca tu chiar vrei, iti recomand sa ti-l filezi( daca vrei sa-i iei din bucle si din volum) - http://www.culinar.ro/......224063.jpg ca parul sa para mai "subtire" ca sa zic asa!
P. S.: mergi la un frizer bun si explica EXACT cum vrei sa te tunda!:*

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:49&tx=56&ty=87
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:126&biw=877&bih=480

| CarmenR a răspuns:

Http://www.karena.ro/......e_in_voga. Poate iti gasesti inspiratia aici. Mult succes!

| alexandra_8659 a răspuns:

Poti incerca o tunsoare frantuzeasza. Nu stiu de ce am impresia ca ti-ar sta superwinking