| ImNotPerfect a întrebat:

Am nevoie de idei de tinute pentru Craciun. Nu voi purta rochie sau fusta. Vreau idei de outfit-uri mai casual dar care sa produca o oarecare impresie. (petrec Craciunul acasa)

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Caută pe we heart it şi găseşti câte outfit'uri vrei tu.

| Ruxandra15 a răspuns:

Pantaloni negrii din piele iar parul drept sau o coada de peste dar sa o ciufulesti bine de tot. O bluza mai lunga in parti daca ai sau lunga si de la mijlocul spatelui sa fie rupta.

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Te poti iimbraca cu o pereche de colanti(de preferinta nu negri)si o bluza mai lunga(daca mulata cu o vesta deasupra,, daca mai larguta ajunge asa )in cap de preferinta un coc putin mai ciufulit(nu foarte tare) sa dea impresia de muncitoare si cu siguranta te va face mai draguta(nu in crestetul capului, mai pe spate)