| numiPASA a întrebat:

Am nevoie de niste lucruri homemade pentru parhappy
cum sa scap de caderea parului?
cum sa ii mai scad din volum?
de fiecare data dupa ce ies din dus il usuc si il indrept cu placa
si am un volum prea mare

cum sa scap de firele despicate?
daca e din cauza placii...se poate indrepta parul si fara placa?
si ceva sa repar firele despicate

2 răspunsuri:
| raluca1111 a răspuns:

Pentru caderea parului:
iti recomand sa renunti o perioada la placa,pentru ca il arde
in acest timp incearca sa folosesti sampoane, masca de la Gerovital Plant
pentru volum:
iti recomand placenta de la kallos(reduce si caderea parului)
incearca sa te si filezi, pentru scaderea volumului

Pentru firele despicate tunde-le regulat.Parul o sa ti creasca repede datorita placentei de la kallos

pe mine m au ajutat mult iar totul este ieftin
Sper ca te-am ajutat!
fundita?big grin :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la indreptatul parului, il arde.foloseste o masca de par cu ou, ulei de ricin pentru cresterea si repararea parului.eu folosesc Nivea pentru par ondulat.si mie mi se face exact la fel ca al tau parul cand mi'l intind