| BlancaFantasma a întrebat:

Am niste botine cu talpa de 10 cm, sunt scurte cum au aparut recent pe piata. dar eu sunt inalta si mi`e rusine sa le port la scoala, caci ma simt prea mare fata de colegii meihappy stiu e o prostie, mai ales ca am apropae 19 ani, dar asta e.as vrea sa le port dar gandul ca as fi mai inalta decat colegul pe care`l plac, ma tine in locstraight face sfaturi de incurajare, ceva?big grin (am 1`65-fara tocuri

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart a răspuns:

Eu am 1.76 si port tocuri de 5-10 cm, deci tu ai o inaltime ff buna pe tocuri si nu ai de ce sa-ti fie rusine, ba chiar trebuie sa te simti ca un fotomodel.

| BlancaFantasma explică:

big grin deci: eu de cate ori m`am masurat mi s`a zis ca am 1`65.in timp ce alte fete exact de inaltimea mea zic ca au 1`75.asta`i dilema mea dintotdeaunalaughing oricum fata de baietii cate`i am prin clasa sunt inalta, de asta zic ca m`as simti prea mare...am colege care sunt tot cat mine si cand vin in tocuri se uita toti ca la masini strainestraight face

Răspuns utilizator avertizat
| keytleen a răspuns:

Nu esti asa de inalta daca ai 1.65 inaltime si 19 ani. Eu am 15 ani si am 1.75 inaltime si daca imi i au niste tocuri de 10 cm as avea 1.85.