| anonim_4396 a întrebat:

azi m-am dus la coafor si m-am tuns, dar mi-am facut si parul drept.nu l-a facut cu o placa de par obisnuita(era si una normala pe masa, dar era mica in comparatie cu cea cu care m-a facut). insa sora mea zice ca la urmatoarea spalare parul revine la normal straight facema intrebam daca stie cineva daca parul facut cu placa poate ramane drept si dupa spalare

4 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Nu ramane intins ca si cum e facut cu placa dupa spalare, e forma tunsorii tale adica dreapta.

| Bianca_4346 a răspuns:

N'are cum sa ramana asa.doar daca a folosit vreo solutie ceva. dar parul indreptat cu placa, daca il uzi revine la normal.happy

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Placile de intins parul au diferite marimi. Unele sunt mai groase si altele mai subtiri.
Si, in legatura cu intrabarea ta, parul NU ramane intins dupa spalare

| mikaela25 a răspuns:

Ar fii prea frumos sa fie asa.eu stau toata ziua sa il intind crying