| beav2010 a întrebat:

Am o mare problema. Acum trei luni m-am vopsit cu vopseaua semipermanenta Casting Creme Gloss de la Loreal Paris in nuanta Blond Deschis Perlat pe doar doua suvite masiv si inegal,in fata. Inca nu s-au dus,desi a trecut de mult numarul de spalari aferente. Aveam parul saten deschis,acum este blond pui, la inceput era portocaliu. Ce pot face sa scap de suvite? S-a decolorat parul de tot? Functioneaza decapajul? Color off? Urgent!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Consider ca ar fi mai intelept sa mergi la salon.De regula nu poti rezolva o prostie cu alta prostie(sa-i zicem experiment in acest caz), mai ales daca tii la aspectul tau.

| beav2010 explică (pentru dullcat):

Pai asta vreau dar pot ajunge la nuanta naturala la salon?

| dullcat a răspuns (pentru beav2010):

Da, vor sti cei de acolo cum sa procedeze si cel mai probabil vei plati putin fiindca e vorba doar de niste suvite, nu tot parul.

| beav2010 explică (pentru dullcat):

Mersii