| bebytzza_9352 a întrebat:

Am o mare problemacrying imi creste parul foarte greu si ca bonus am varfurile foarte deterioaratecrying chiar daca ma tund in cel mult 2 saptamani revin la loc, am crezut ca se intampla asta pentru ca imi imdrept parul cu placa imediat dupa ce fac baie si il usuc, pentru ca este foarte cret si nu il suportcrying.
Mam tuns am renuntat la placa timp de o luna poate chiar mai mult si tot degeabacrying parul meu arata groaznic mi se despica varfurile si se rupcrying

IMI PUTETI RECOMANDA UN TRATAMENT CEVA PENTRU CRESTEREA PARULUI SI PENTRU REGENERAREA VARFURILOR...SAU CEVA CARE SA MA AJUTE PLS

2 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai stiu ca o sa ti se para ciudat dar dupa ce te speli cu sampon clatestete cu bors acru

dar nu mult...eu asa imi clatesc parul de fiecare data si sa stii ca e foarte manasos

si dupa aia nu pute parul a borswinking

sper sa te ajutehappy