| Kidooooo a întrebat:

Am o placa de intins parul si are un buton... dar nu stiu de la ce este cine ma ajuta?
mersi:*:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este butonul de pornire pentru a încălzi placa, posibil pe laterală să aibă un reglator de căldură.
Pa, pa.

| EllenaStefania a răspuns:

Acel buton. cand o bagi in priza il apesi pentru a se incalzi :d daca nu fara butonul acela nu functioneaza. deci apasand pe buton aprinzi placa :d

| anaaa13 a răspuns:

Da apasa pe el si o sa vezi ce face.straight face.
nu o sa explodeze stai linistitahappy

| sweetydeea a răspuns:

Este un butOn pentru a Incalzi placwinking :X Da` sa nu t` faci asa de des cu placa.winking...pentru ca iti arde parul` tongue:X pup:*