| mishalovesyou a întrebat:

Ce placa de intins parul e mai buna? vreau sa imi iau alta si nu stiu de care sa imi iau... funda:*

Răspuns Câştigător
| LoredanaK a răspuns:

Eu am ales Remington, la mine parul e cret chiar ft cret si cu ajutorul acestei placi imi tine parul drept aproape 3 zile :D imi place tare.
Inainte aveam si eu probleme la alegerea placilor, mi-am ars tot parul din cap pina o matusa nu mi-a dato pe asta
Pt mai multe detalii fa clic aici http://uk.remington-europe.com/......s9951.html

1 răspuns:
| Cosmiinna a răspuns:

Eu am de la Philips, de ceramică e destul de ok şi îmi ţine părul întinsbig grin