| BelleDy a întrebat:

Am ochii caprui si tenul foarte deschis. Culoarea actuala a parului este castaniu-roscat. Am fost blonda, dar nu mai vreau blond deschis cu toate ca asa imi sta cel mai bine. Acum as vrea blond inchis sau saten inchis. Si nu stiu care m-ar prinde cel mai bine, desi cred ca amandoua. Am cateva intrebari: Ce culoare vi se pare mai frumoasa dintre blond inchis si saten inchis? Si ce culoare credeti ca ar trebui sa ma fac? Cum sa fac sa obrin acasa o culoare uniforma tinand cont ca parul meu acum e in doua culori? Fundita pentru cel mai util raspunshappy

2 răspunsuri:
| FantasyAngel a răspuns:

Un saten ciocolatiu cred ca ar fi potrivit. Este undeva la granita intre blond inchis si saten inchis lol

| SwettyCat a răspuns:

Buna! Saten sunt si eu si imi place culoare pe care o am; cred ca ar trebui sa te faci satena.Dar sa stii ca culoarea pe care o au fetele alea pe care le vezi pe cutiile de vopsea nu o sa arate la fel ca pe cutie.Scrie si pe foaia aia pe care ti-o da cu produsul...si ca, conteaza f fff mult culoare pe care ai ajut-o inainte sa te vopsesti(de aia nu o sa iti iasa la fel ca pe cutie) si cel mai recomandabil este sa consulti catalogul. Sper ca te-am ajutatbig grin