| emiliadora a întrebat:

Am ochii verzi, un verde-oliv, ten deschis si par saten, si-mi place sa ma dau cu fard

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mi se pare foarte bine smug
eu cu ce te pot ajuta? vrei sa te dau cu fard?;happy

| alexa a răspuns:

Vad k multi au ras de ce ai scris...cred k trebuia sa intrebi cu ce fard iti place sa te dai k nu are niciun inteles ce ai scris tuwinking

| Ben. a răspuns:

Am gaze.

| Ben. a răspuns:

Dr.: am 2 vesti; 1 buna si una proasta.
pacient: incepeti q aia proasta!
dr:aveti diabet.
pacient : si aia buna?
dr: a luat fi-mea la facultate!

| anonim a răspuns:

Oau! si chiar iti place sa te dai cu fard? impresionant!big grin

| sorana_1576 a răspuns:

FARDUL TE IMBATRANESTE, SI ITI STRICA TENUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Ii am caprui, sunt bronzat, la tara in vie, sunt carunt, si ma spal chiar si pe dinti de doua ori pe luna.semanam leit.cand ne intalnim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, da daca n-ai cosuri nu-mi placi, trebuie neaparat sa ai cosuri.