| sisisisisi a întrebat:

Am parul blong si bob, dar fara tuns asa mai sus in spate, niste idei de coafuri cu fixativ, spuma? fundahappy

2 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Cum arata un par "blong si bob, dar fara tuns in spate?". Nu inteleg ce inseamna blog, bob si fara tuns in spate, ne explici? Sau esti prea analfabeta ca sa poti scrie o fraza corecta?

| EvellineDub a răspuns:

Blong si bob,dar fara tuns asa mai sus in spate?rolling on the floor Ce inseamna blong,si ce ai mai zis tu pe acolo?rolling on the floor Invata sa scrii, sa te exprimi, apoi pune intrebarea corect:*