| nataliam a întrebat:

Am parul destul de lung, mai jos de umeri, ondulat natural, saten deschis spre blond. As putea oare sa ma tund pana la umeri, drept? Un fel de bob mai lung, pentru ca imi place mult tunsoarea, dar problema este ca eu am nasul putin mai maricel si si forma fetei rotunda. Mi-ar sta oare bine? Ala problema e ca acum sunt tunsa filat, si cele mai scurte suvite sunt cam in dreptul urechii. si nu ar arata aspectuos, cred eu. ce as putea sa fac in cazul acesta, tinand cont ca nu vreau sa astept pana creste tot?

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Daca o sa iti faci acea frizura, bob mai lung, suvitele cele mai scurte nu vor mai arata asa rau.
Chiar iti recomand aceasta frizura daca ai fata rotunda si nasul mai maricel.
Aceasta tunsoare ti-ar scoate ochii in evidenta, ascunzand putin nasul.

Succes!

3 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

Uite noutati depsre bob : http://www.perfecte.ro/......foto.html. Se porta si e dragut.

Si parerea mea e ca nu ar trebui sa te tunzi pentru ca avand parul lung ti-l poti aranja in mai multe feluri, dar scurt sau mediu, nu prea. Asta e parerea mea. Sper sa-ti fie de folos.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt de acord, parul lung e mult mai feminin si mai frumos, dar am foarte putin timp liber si nu am timp sa il aranjez.

| WolfGirl_7623 a răspuns:

Daca spui ca cele mai scurte suvite sunt in dreptul urechilor nu ai cum sa te tunzi bob. De ce nu intrebi coafeza cu ce tunsoare ti'ar sta mai bine? :X