| DeeDee007 a întrebat:

Buna fetelor! fata mea este mica si lunguiata iar parul lung, ondulat si cu volum.cum as putea sa ma tund? acum sunt tunsa filat dar as vrea o mica schimbare.mersi anticipat happy

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Bună. Îţi recomand să te uiţi şi peste articolul 6 coafuri în tendinţe, uşor de realizat http://www.karena.ro/......e_realizat Vei observa că nu e deloc greu să îţi aranjezi părul cât mai bine şi cât mai aproape de tendinţele toamnei.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.csid.ro/newlook/
Aici ai un site unde încarci poza ta şi vezi cum ţi-ar sta bine. Cred că tu ştii cel mai bine cum ţi-ar plăcea !